• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Turnaj v házené

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 22.2. jsme se s výběrem žáků osmých a devátých tříd zúčastnili prvního turnaje pod záštitou házenkářů z Polanky. Musíme si sportovně přiznat, že někteří se s velkou házenou seznamovali až tady a s místními borci jsme se mohli jen těžko měřit. Přesto se našim děvčatům podařilo vybojovat krásné druhé místo a do školy jsme se tak vraceli se stříbrným pohárem :) děkuji všem žákům za reprezentaci školy, za nadšení a chuť do hry, kterou někteří hráli poprvé ;-)

M. Bonobo

hazená1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 113

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1745

Celkový počet návštěv: 128400