MDVV Lidice / Ocenění Jakuba Hugo HAASE z 3.B

V roce 2019 uplyne 150 let od chvíle, kdy světlo světa spatřila Mendělejevova periodická soustava prvků, jeden z pilířů moderní chemie. Ve spolupráci s UNESCO proto bylo pro 47. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice vybráno téma CHEMIE. Při vyhodnocení výsledků 47. ročníku byly oceněny práce z těchto zemí: Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika Čína, Egypt, Estonsko, Filipíny, Finsko, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonézie, Írán, Izrael, Jihoafrická republika, Kambodža, Kanada, Kazachstán, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nový Zéland, Pákistán, Palestina, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Slovensko, Srbsko, Srí Lanka, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Zimbabwe.

Naše škola zaslala do této soutěže práce žáků : Tomáš Opava 1.A, Ema Havlíčková /3.A, Zajícová Veronika/ 3.A, Osobová Natálie/ 3.B, Jakub Hugo  Haas/3.B, Makyča  Kryštof Jan / 3.B .
Oceněn byl Jakub Hugo Haas z třídy 3.B.  Jeho práce je vystavena v Národním technickém muzeu.
Gratulujeme!

Více informací níže /Ocenění, základní školy:

ooo

Celkový počet návštěv: 131942