• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Návštěva psího útulku

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Psí útulek
Bylo tam hodně krásných a roztomilých psů. Moc se nám to líbilo, mohli jsme je tam krmit, hladit si je a česat. Moc jsme nevěděli, jak se jmenují ,  tak jsme jim dávali různá jména. Měli strašně velký dům, kde všechny pejsky chovali. Byli strašně hodní, chovali tam nejenom psy, ale i kočky, slepice a jedno strašně velké prase. Chtěli jsme vidět také kočky, ale paní říkala, že jsou vzhůru a pohybují  se kolem domu až večer. Pejsky jsme si pomazlili, nakrmili, hráli si s nimi, potom jsme se rozloučili a šli domů. Nejvíce se mi líbili pejsci a cesta zpátky, kdy nějaká slečna spadla do příkopu. Bylo to strašně supere a doufáme, že pejsky zase uvidíme.

Návštěva útulku
Návštěva útulku byla nová zkušenost a obohatila všechny, kdo se návštěvy zúčastnil. Klobouk dolů paní, která se o pejsky stará. Protože o každého pejska bylo dobře postaráno i přes její věk. Velmi se nám líbilo, že paní byla přívětivá a ukázala nám všechny svoje psy a vysvětlila nám, Jak se o ně stará. Mělo by být více školních akcí, které někomu pomohou. Pejskům i paní to udělalo určitě velkou radost a my jsme si to s pejsky užili. Málokdo se ujme zvířat, která potřebují pomoc.

Psí a kočičí útulek
Začalo to tak, že jsem přispěl na psí a kočičí útulek. Tak když nastal ten den, kdy jsme měli jít do útulku….vzali jsme konzervy, pamlsky a piškoty. Jeli jsme šedesát minut k útulku a byli jsme tam cca 3 hodiny. A potom jsme se vrátili. Moje rozhodnutí? Je devět a půl Vietnamců, protože pražilo slunce a doprava byla celkem plná a hlučná. Ale den mi zlepšil jeden šedivý pejsek, tak proto 9,5 Vietnamců.

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 130

Včerejší návštěvy 88

Návštěvy tento měsíc: 3553

Celkový počet návštěv: 162891