• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Iron Kids 2019

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 7.6.2019 se uskutečnil další ročník IRON Kids. V letošním roce nám počasí moc nepřálo, termín byl kvůli velmi chladnému a deštivému počasí přeložen a ani napodruhé to nevypadalo moc nadějně – pršelo a nic nenasvědčovalo tomu, že dešti neunikneme. Avšak po přesunu na koupaliště ve Vřesině nakonec vysvitlo sluníčko a my jsme si celé dopoledne mohli pořádně užít. V letošním roce byli našimi „hosty“ 4 základní školy, a to: ZŠ Hrdličky, ZŠ Komenského, ZŠ Sekaniny a ZŠ Petřkovice.

Hlavní závod – IRON Kids absolvovali všichni s velkým nadšením i přesto, že jednotlivé disciplíny nebyly vůbec jednoduché. Jednalo se o plavání (cca 100m), jízda na kole náročným terénem v přilehlém lesíku a běh kolem celého koupaliště. Všichni se s jednotlivými disciplínami poprali bravurně, a co víc, nikdo nevzdal, všechna družstva závod dokončila.
V mladší kategorii 5. – 7. ročníků startovalo 13 družstev s tímto umístěním:
1. čas 10:15        Teslík, Hošák, Březná - 7.A
2. čas 11:07         Horváthová, Janda, Charvátek - 7.C
3. čas 11:11         Pluskalová, Kocian, Stanovský - 6.A

Starší kategorie měla družstev 9 a jejich umístění bylo následovné:
1. čas 10:02         Adamkovič, Kudělková, Ondris – ZŠ Sekaniny
2. čas 10:26         Petřek, Hurtík, Vantuchová – 9.A
3. čas 10:27         Verešová, Hurta, Pravzek – ZŠ Sekaniny

Doplňkovými disciplínami byly jako vždy kopaná, vybíjená, minigolf a příjemným zpestřením s trochou adrenalinu bylo vystoupení v parkurovém skákání. Podle ohlasů přímo na „místě činu“, a to jak od hostů, tak i žáků naší školy se celá akce vydařila a my doufáme, že všichni odcházeli spokojeni. Už teď se těšíme na další ročník.

Eva Černochová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 132

Včerejší návštěvy 88

Návštěvy tento měsíc: 3555

Celkový počet návštěv: 162893