Sbíráme školní pomůcky pro Filipíny!

V rámci projektu Učím se být člověkem, učíme se být lidmi, který vznikl na Matičním gymnáziu, se naši žáci rozhodli aktivně zapojit do sbírky školních potřeb pro filipínské školáky. Někteří z nich již začali nosit pastelky, sešity, bloky, barvy, pravítka, kružítka, máme již také pouzdro a přislíbenou jednu aktovku. Jiní žáci se rozhodli oželet část svačiny a poslat dětem na Filipíny sladkosti. Sbírka se tak již pomalu rozrůstá.

Pokud byste i Vy chtěli před Vánoci udělat dobrý skutek, doneste cokoli z výše uvedených věcí (pokud se rozhodnete pro bonbóny, čokolády či jiné dobrůtky, je nutné, aby měly trvanlivost nejméně do března příštího roku) do kabinetu 306 p.uč. Zárubové, a to do 19. prosince. Poté se naše balíky naloží na paletu a poletí na Filipíny.
Zapojte se také do projektu Helping hand for Guimaras a udělejte radost dětem v jiné zemi. Uděláte dobrý skutek, odčiníte své hříchy u Ježíška a zajisté pod stromečkem najdete nějakou odměnu 

Více o projektu na http://www.helpguimaras.com/

Pomáháme dětem na Filipínách

Částečně polojasno