Vítězství v Přírodě s otazníky - doplněná fotogalerie

Dne 25. 11. se 9 žáků ze třídy VII. B zúčastnilo základního kola přírodovědné soutěže Příroda s otazníky, kterou organizovalo Středisko přírodovědců při SVČ Korunka. Hlavní tématem byl život v lese. Děti vyplňovaly testy, určovaly vypreparované živočichy, plnily úkoly na kartičkách. Z celkem 13 tříčlenných družstev ze 4 ostravských základních škol jsme se umístili na 8. (T. Zemánková, Z. Filáková, E. Viltavská), 6. (V. Hejnalová, N.Mušálková, V. Dřezová) a vynikajícím 1. místě!!! (V. A. Rechtorovič, V. Uherek, R. Viltavský).

Navíc, v individuálně hodnocené části soutěže byl absolutním vítězem Vašek Rechtorovič. Díky úspěšným výsledkům se všechna 3 družstva na jaře zúčastní finále soutěže, které se bude konat v přírodě Poodří nebo Beskyd. Za vynikající reprezentaci školy žákům děkujeme a přejeme ve finále této soutěže hodně štěstí.

H. Reichová

Příroda s otazníky