• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Exkurze OVAK – Ústřední čistírna odpadních vod

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Letos poprvé se nám podařilo s žáky 9. tříd navštívit Ústřední čistírnu odpadních vod v Ostravě Přívoze (OVAK). Žáci sice teorii čištění odpadních vod znali již z učiva 8. ročníku chemie, ale nedokázali si představit, jak probíhá skutečný proces čištění v praxi. Mnozí z nich byli tímto zážitkem zcela konsternováni a s uznáním ocenili „drsnou“ práci zaměstnanců ČOV. Věříme, že společnost OVAK nám vyjde vstříc a umožní i v dalších letech exkurze do jejich provozů.

Mgr. H. Krahulová, M. Havránková

ov

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 78

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2193

Celkový počet návštěv: 118572