Školní výlet 8.C

V pátek 26. června se 8.C vydala na rozlučkový výlet. Cílem byly beskydské Pustevny a hlavně lanové centrum Tarzanie. Po zkoušce šikovnosti na lanovce následovala zkouška turistická – procházka k vládci hromů – k Radegastovi. U něj jsme se občerstvili, odpočinuli a vydali se zpět k dřevěným domečkům. Tam jsme se vydatně posilnili obědem, abychom odpoledne zvládli zkoušku odvahy – Tarzanii.

I přes to, že se žáci jeden přes druhého kasali, jak půjdou všichni na nejobtížnější – černou – trasu, nakonec se vydali na jednodušší překážky. Po instruktáži se vydali do výšky 13 m, aby vyzkoušeli své dovednosti. Nutno říci, že všichni obstáli na výbornou, nikdo nespadl a kdyby bylo více času, určitě by všichni lezli ještě jednou. Před odjezdem zpátečního autobusu jsme otestovali ještě tarzanské megatrampolíny. Cesta domů proběhla klidně, děti byly unavené a učitelský doprovod také:-).

L. Zárubová

Školní výlet 8.C