• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Školní výlet 8.C

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 26. června se 8.C vydala na rozlučkový výlet. Cílem byly beskydské Pustevny a hlavně lanové centrum Tarzanie. Po zkoušce šikovnosti na lanovce následovala zkouška turistická – procházka k vládci hromů – k Radegastovi. U něj jsme se občerstvili, odpočinuli a vydali se zpět k dřevěným domečkům. Tam jsme se vydatně posilnili obědem, abychom odpoledne zvládli zkoušku odvahy – Tarzanii.

I přes to, že se žáci jeden přes druhého kasali, jak půjdou všichni na nejobtížnější – černou – trasu, nakonec se vydali na jednodušší překážky. Po instruktáži se vydali do výšky 13 m, aby vyzkoušeli své dovednosti. Nutno říci, že všichni obstáli na výbornou, nikdo nespadl a kdyby bylo více času, určitě by všichni lezli ještě jednou. Před odjezdem zpátečního autobusu jsme otestovali ještě tarzanské megatrampolíny. Cesta domů proběhla klidně, děti byly unavené a učitelský doprovod také:-).

L. Zárubová

Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C
Školní výlet 8.C

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 79

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2194

Celkový počet návštěv: 118573