• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Výlet do neznáma

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

22. června se 3 žákyně třídy 7. B (T. Zemánková, E. Viltavská  a V . Dřezová) vydaly na výlet do neznáma. Byla to odměna za výborné umístění v soutěži  Příroda s otazníky. Jejich výlet nakonec  zahrnoval  exkurzi do Domu přírody v Bartošovicích a vycházku s dalekohledy v přírodní rezervaci Kotvice ve Studénce s odborným výkladem ornitologa pana  J. Mayera z ČSOP. Děvčata viděla labutě, vzácné druhy kachen, kormorány,  ale i sekačku  na přemnoženou chráněnou vodní rostlinu kotvici plovoucí.

H. Reichová

Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma
Výlet do neznáma

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 79

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2194

Celkový počet návštěv: 118573