• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Žáci čtvrtých ročníků na dopravním hřišti

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Tak jako každý rok, i letos navštívili žáci čtvrtých ročníků Dopravní hřiště Ostravě- Přívoze. Pod vedením městských policistů si děti oprášily vědomosti, které získaly v loňském školním roce. A protože cvičení dělá mistra, čekala na žáky po teoretické části část praktická. Na kolech či koloběžkách brázdili silnice a řešili náročné křižovatky. Na jaře se na dopravní hřiště vrátí a pokusí se získat "Řidičák na kolo" :).

L. Hadašová
foto

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 80

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2195

Celkový počet návštěv: 118574