• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Návštěva planetária

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 12.10. uskutečnila 5.A s 5.C společně procházku do planetária. Vzhledem k probíranému učivu o sluneční soustavě jsme měli možnost vidět noční oblohu s promítnutím krátkého filmu. Celá akce byla završena interaktivní výstavou, která je součástí nového planetária. Děti si mohly vyzkoušet, jak vzniká tsunami, dozvědět se o planetách a spoustu věcí s tím souvisejících. Je skvělé mít planetárium tak blízko a moci jej využít. Vřele doporučujeme!!!!

H. Kočí

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 79

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2194

Celkový počet návštěv: 118573