• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pozdrav z Malé Morávky

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Půlka školy v přírodě je za námi. V pátek večer všechny děti absolvovaly úspěšně stezku odvahy. V sobotu se nám trošku pokazilo počasí a dopoledne pršelo, tak se konal turnaj v lodích a odpoledne pokračovala eviromentální výuka. Večer se konala pyžamová diskotéka. Dále děti zkoumaly vsakování vody, porovnávaly jak rychle se voda na různých místech vsákne. Ve volných chvílích hrávají ping-pong nebo společenské hry.

S. Gaidová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 79

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2194

Celkový počet návštěv: 118573