Střípky ze školy v přírodě

Do nového týdne jsme vykročili s hlavou plnou víkendových zážitků.  V sobotu jsme uspořádali pyžamovou diskotéku, na které si děti mohly zatancovat s žáky z ostatních škol. Kdo by čekal stud a ostych, ten by se mýlil. Nebyla nouze o zajímavé taneční kreace ani o týmové výkony. V neděli jsme vyrazili na půldenní túru po okolí, navštívili místní muzeum a podívali se na uzavřené železné doly. Po návratu jsme víkend zakončili vyhodnocením týdenních úklidů a týmovými soutěžemi.

Kromě soutěží a volné zábavy se také učíme a troufám si říci, že v přírodních vědách se z nás stali hotoví odborníci.
Přestože se zásoby proviantu z domova téměř vyčerpaly, pocit hladu nikomu nehrozí. Kuchyně je zde výborná – všem nám chutná, někomu i dvakrát :-)

M. Kužel

Částečně polojasno