• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Další dny s rodilým mluvčím

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V minulém týdnu naši školu opět navštívil rodilý mluvčí pan Stephen Aston. Žáci tříd 7.C, 7.A, 9.B a 9.A s ním strávili celé dopoledne, během kterého se dozvěděli zajímavé informace o památkách Velké Británie, svátcích a britské gastronomii.

Žáci měli jedinečnou možnost slyšet perfektní angličtinu, ale také se zapojit do diskuze. Chvíle strávené s rodilým mluvčím si žáci užili a  určitě pro ně samotné byly velkým přinosem. Do budoucna se těšíme na další podobné akce, které opět proběhnou pod záštitou Městského obvodu Poruba.  

K. Lisztwanová  

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 85

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2200

Celkový počet návštěv: 118579