• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Laser game, zoo a 7.A

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

I letošní školní výlet  žáků 7. A se nesl ve sportovním duchu. Tentokrát předvedli svoji obratnost,vytrvalost, bystrost, odvahu a taktiku na Laser game! Hra nás všechny nadchla a zaujala natolik, že se nám ani nechtělo pokračovat do ZOO Ostrava.

Nakonec nám klidná a pohodová procházka s luštěním připraveného kvízu udělala stejnou radost. Žákům velmi děkuji za vzorné chování, supr výlet  a těším se na další akce.                                                                          

M. Uhýrková      

vyl1

vyl2                                                                      

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 79

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2194

Celkový počet návštěv: 118573