Pohár rozhlasu a Atletický čtyřboj

Našim atletům 6. - 9. tříd se podařilo postoupit do krajského kola hned ve dvou soutěžích. V Opavě bojovala družstva o postup v Poháru rozhlasu a starším žákyním postup na republikové finále unikl jen o malý počet bodů a skončily na krásném 2. místě. Mladším žačkám se po výborném úvodu zranila Sabina Popiolková, a i když bojovaly ze všech sil, zbyla na ně bramborová medaile.

Ve Frýdku - Místku o týden později proběhlo krajské kolo Atletického čtyřboje, kam jsme díky zraněním a přípravě na jiné závody odjížděli v úplně jiné sestavě. Starším chlapcům se po nezdařeném skoku vysokém již velmi těžko doháněla bodová ztráta. Starší žákyně vybojovaly v silné konkurenci 5. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy.

foto Pohár rozhlasu           foto Atletický čtyřboj

E. Koloničná