Učíme se novou hru - baseball

Dne 8.6.2016 proběhlo  setkání trenéra Jaroslava Blažka, tatínka jednoho z žáků, s dětmi 2.A třídy. Cílem setkání bylo seznámit děti se základními technikami baseballu tj. hody, chytání, pálení a pokusit se zahrát zjednodušenou formu T-ballu. Po uvítání a základním seznámením se s baseballovým komplexem Arrows v Ostravě - Porubě, byly zřízeny 3 stanoviště, pálkařské, házecí a stanoviště vybavené baseballovými rukavicemi.

Děti prošly všemi stanovišti a velice rychle si osvojily výše zmíňené techniky. Díky jejich kvalitní sportovní přípravě  zvládly sestavit tři družstva a zahrát si zjednodušenou hru T-ballu. Počasí nám přálo všichni si užili velice příjemné baseballové dopoledne . Děkujeme panu  Blažkovi za organizaci a nabídku další spolupráce.

K. Uhlářová

Návštěvy tento měsíc: 1947