• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Další setkání úspěšných sportovců

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 30. září se uskutečnilo další setkání našich žáků s paní ředitelkou Hanou Petrovou. Tentokrát paní ředitelka přivítala mistryně Moravy a Slezska Dominiku Fialovou a Kláru Toovou, které vybojovaly zlaté medaile ve štafetovém běhu na 4x60m a bronzového medailistu ve vrhu kouli Aleše Klozíka. Denise Zdražilové, která byla členkou zlaté štafety, setkání zmařilo onemocnění a Juliie Smetanová, mistryni Moravy a Slezska v hodu kriketovém míčku, v tento den plnila své povinnosti na mistrovství České republiky v softbalu. Žáky paní ředitelka ocenila, obdarovala malým dárkem a popřála spoustu dalších sportovních úspěchů.

P. Polášková

slezsko4

slezko1

slezsko3

slezsko5

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326