• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Lyžařský kurz 2017

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Letošní ročník (bůhví kolikátý, ale pro mě na ZŠ už poslední) se nadmíru povedl. Nejen počasí, ale i kolektiv se vydařil. Slunce hřálo a my padali na zadky. Ubytování v hotelu je na profesionální úrovni. Bazén bohužel nevyšel, ale tělocvična to bohatě vynahradila. Sjezdovky houstly,ale my si to užili i tak. Špičkoví instruktoři a učitelé nám zprostředkovali krásné zážitky i zkušenosti na celý život.

Filip Klimša, 9.B

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 80

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2195

Celkový počet návštěv: 118574