Navštívili jsme Arrows!!!

V posledním březnovém týdnu žáci 5. A za krásného počasí navštívili baseballový stadion Arrows, aby si vyzkoušeli, jak se hraje na opravdovém stadionu jedna z jejich nejoblíbenějších her. Iniciátorem akce byl Dominik Šimaňok, hráč tamního klubu, který společně s trenéry mládežnického týmu připravil pro své spolužáky báječné dopoledne. Děti měly možnost vyzkoušet různé druhy pálek a rukavic, s kterými si nacvičovaly odpaly a chytání. Po chvilce nácviků a rozehřívání se vytvořila dvě družstva a začala samotná hra. Konečné skóre zápasu tentokrát ale převýšily silné zážitky, takže se na straně vítězů i poražených objevovaly stejně velké úsměvy. Pro velký úspěch se na stadion vrátíme možná ještě v tomto školním roce. Největší poděkování patří všem organizátorům této akce :)

Milan Kužel, Jana Šodková

Arrows