• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zlatý zdatný páťák

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Naše škola s podporou Magistrátu města Ostravy a Atletika Poruba pořádala ve čtvrtek 4. května 2017 ve sportovním areálu ZŠ Porubská již 10. ročník čtyřboje žáků 5.tříd ostravských základních škol ZDATNÝ PÁŤÁK 2017.
Tradiční utkání  páťáků z Ostravy proběhlo v těchto disciplínách : skok daleký z místa, autový hod plným míčem, sprint 50 metrů a překážková dráha. Na vítěze čekala spousta cen od sponzora Kilpi, trička, medaile, diplomy a poháry!

O titul Zdatné školy a Zdatný páťák se přihlásilo 15 škol, 56 dívek a 60 chlapců.
Celá akce se nesla v pohodovém duchu, všichni soutěžící bojovali poctivě dle pravidel, volné chvilky zpříjemňoval maskot  soba KILPI a nechyběl ani tanec soutěžících k 60tému výročí naší školy! A jak to celé dopadlo? Titul Zdatné páťačky si odnesla naše žákyně Amálka Holšánová, Titul Zdatného páťaka vybojoval s obrovským náskokem také náš žák Michal Hrabovský.
Naše družstvo ve složení Michal Hrabovský, Vojta Kovář, Jan Ptáček, Radovan Žabka, Amálie Holšanová, Vanessa Gleňová, René Cihlářová a Tereza Krchňáková taktéž zvítězilo v souboji družstvech a to jak dívky, tak i chlapci a odnesli si titul Zdatné školy! Všem ještě jednou velmi gratuluji!
Velké poděkování patří i našim kuchařkám, které připravily vynikající občerstvení, technické četě ( žáci 9. A ) a realizačnímu týmu.


M. Uhýrková

výsledky dívky  celkové výsledky dívky    výsledky chlapci   celkové výsledky chlapci

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 17

Včerejší návštěvy 20

Návštěvy tento měsíc: 537

Celkový počet návštěv: 131924