Hejtmanův pohár

V průběhu měsíce dubna se naše škola zapojila do celorepublikové soutěže o Hejtmanův pohár. Soutěžilo se především v hodinách tělesné výchovy, kdy žáci probíhali předepsanou překážkovou dráhu v co nejkratším čase. Do soutěže se zapojilo celkem 183 žáků a to nejen samotným zdoláváním dráhy, ale také doplňkovými aktivitami např. v hodinách českého jazyka či výtvarné výchovy.

Nejrychlejšími závodníky byli na prvním stupni Matěj Třešňák a Barbora Podhorová, na druhém stupni pak Vojtěch Pavelka a Martina Vavro. Veškeré informace, fotografie a videa si můžete prohlédnout na adrese hejtmanuvpohar.cz Rád bych poděkoval všem vyučujícím a žákům, kteří se aktivně zapojili do této soutěže a podíleli se tak na krásném umístění v rámci Moravskoslezského kraje.

M. Kužel

hejtmanuvpohar