• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Hejtmanův pohár

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V průběhu měsíce dubna se naše škola zapojila do celorepublikové soutěže o Hejtmanův pohár. Soutěžilo se především v hodinách tělesné výchovy, kdy žáci probíhali předepsanou překážkovou dráhu v co nejkratším čase. Do soutěže se zapojilo celkem 183 žáků a to nejen samotným zdoláváním dráhy, ale také doplňkovými aktivitami např. v hodinách českého jazyka či výtvarné výchovy.

Nejrychlejšími závodníky byli na prvním stupni Matěj Třešňák a Barbora Podhorová, na druhém stupni pak Vojtěch Pavelka a Martina Vavro. Veškeré informace, fotografie a videa si můžete prohlédnout na adrese hejtmanuvpohar.cz Rád bych poděkoval všem vyučujícím a žákům, kteří se aktivně zapojili do této soutěže a podíleli se tak na krásném umístění v rámci Moravskoslezského kraje.

M. Kužel

hejtmanuvpohar

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326