• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Radek Cibulka a republikové finále!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

5. května se v kongresovém sále Národního muzea v Praze konalo republikové finále matematické soutěže PANGEA. Soutěžící měli během šedesáti minut vyřešit 25 úloh na téma lékařství a architektura. Vůbec to nebylo jednoduché, na každou úlohu měli necelé tři minuty a k dispozici jim byl pouze papír a obyčejná tužka. Patrony soutěže byla herečka Dana Morávková a architekt David Vávra. Naši školu reprezentoval Radek Cibulka z 9. B a umístil se na vynikajícím 13. místě!

Radkovi moc blahopřejeme.

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326