• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Po roce opět v Čáslavi

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 30.5. se vybraní žáci 2. - 5. tříd zúčastnili republikového finále Štafetového poháru v Čáslavi. Po příjezdu do Čáslavi a ubytování se děti seznámily s hřištěm a lehce si zatrénovaly. Následovala výborná večeře a krátká procházka před ulehnutím. Po snídani jsme se vypravili na čáslavský stadion, kde po rozcvičce s Krtečkem, maskotem projektu Atletika pro děti a atletkou Lídou Formanovou vypuklo velké finále.

Za prosluněného tropického počasí předváděli malí atleti velké výkony.  Naši sportovci bojovali do poslední chvíle, věřili ve výhru a snažili se. Nakonec se nám podařilo získat 7. místo s časem 8:39,03 ze 17 družstev. Rádi bychom poděkovali trenérovi Ivanu Válkovi za jeho ochotu pomoci při trénování a udělování cenných rad. Nejvíce děkujeme našim sportovcům, kteří byli úžasní!!!!


Děkujeme všem a těšíme se příští rok!!!

K.Uhlářová, H. Kočí

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326