Po roce opět v Čáslavi

Dne 30.5. se vybraní žáci 2. - 5. tříd zúčastnili republikového finále Štafetového poháru v Čáslavi. Po příjezdu do Čáslavi a ubytování se děti seznámily s hřištěm a lehce si zatrénovaly. Následovala výborná večeře a krátká procházka před ulehnutím. Po snídani jsme se vypravili na čáslavský stadion, kde po rozcvičce s Krtečkem, maskotem projektu Atletika pro děti a atletkou Lídou Formanovou vypuklo velké finále.

Za prosluněného tropického počasí předváděli malí atleti velké výkony.  Naši sportovci bojovali do poslední chvíle, věřili ve výhru a snažili se. Nakonec se nám podařilo získat 7. místo s časem 8:39,03 ze 17 družstev. Rádi bychom poděkovali trenérovi Ivanu Válkovi za jeho ochotu pomoci při trénování a udělování cenných rad. Nejvíce děkujeme našim sportovcům, kteří byli úžasní!!!!

Děkujeme všem a těšíme se příští rok!!!

K.Uhlářová, H. Kočí

Návštěvy tento měsíc: 2028