Iron Kids 2017

Vydařené sportovní dopoledne  se 31. 5. 2017 uskutečnilo na koupališti ve Vřesině. Sluníčkové počasí na chvíli přerušil osvěžující déšť, ale ani tak nikomu nezmizel úsměv z tváře.Celé akce se zúčastnili žáci 5. – 9. ročníku a změřili své síly v triatlonu, minigolfu, ve vybíjené a ve fotbalu.
Pro žáky se uskutečnilo představení  parkouru  a cyklotrialu, kde borci předvedli úžasnou adrenalinovou show. Do boje triatlonu byly také přihlášeny družstva ze ZŠ Z. Škarvady a ZŠ Sekaniny.

Všichni sportovci předvedli skvělé výkony, respektovali pravidla a užili si jednotlivé soutěže. A jak to všechno dopadlo ?
Triatlon starší kategorie jednoznačně ovládla naše škola! Na zlato dosáhla štafeta 9. A ve složení Frič, Janíček, Holonová K., stříbrnou pozici obsadili žáci 8. A Smetanová, Zajíček, Vlček a bronz taky žáci 8. A Klozík, Zdražila, Kovářová.
V mladší kategorii se nejlépe dařilo sportovcům ze ZŠ Škarvady, na druhém místě 7. A ve složení Vantuchová, Liška, Dočekal a třetí místo nováčci soutěže 5. B Pospíšilová, Morcha, Třešňák.
S vybíjenou si nejlépe poradila 8. B, 9. A a 8. A, v mladší kategorii pak 6. A, 7. A a 6. C.
Nejlepší starší fotbalisty na škole máme v 7. A, 8. A a 8. B a mladé fotbalisty v 6. A, 6. C a 6. B.
Všem ještě jednou velká gratulace, doufám, že si všichni krásně zasportovali, odnesli si nové zážitky a krásné věcné ceny!
Poděkování patří i rozhodčím a vyučujícím, bez kterých by se celá akce neuskutečnila!
Sportu zdar a na Ironu 2018 ahoj!

M. Uhýrková

Celkový počet návštěv: 120402