• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Příroda s otazníky

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

24. a 25. května se žáci ze 6. a 7. ročníků zúčastnili 2. kola soutěže Příroda s otazníky, kterou pořádá Středisko přírodovědců při SVČ Korunka. Soutěž se konala skutečně v přírodě v blízkosti přírodní rezervace Rezavka. Děti soutěžily ve družstvech ve znalostech naší přírody, na trase Poodřím v chladném a deštivém počasí plnily úkoly a odpovídaly na záludné otázky pana RNDr. Jana Mayera z Českého svazu ochránců přírody. Pozorovaly a určovaly živočichy pomocí dalekohledu, hledaly rostliny daného druhu. podle fotografií vybíraly správné odpovědi v testu.

Bohužel, tentokrát jsme na pomyslné stupně vítězů nevystoupili. Děti se ale s chutí zasoutěžily a obohatily o setkání s odborníky z oboru biologie. 

H. Reichova

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287