• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Akce Wolfram

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 20. 6. 2017 se v areálu naší školy uskutečnila branná soutěž Wolfram. Celou akci připravilo Krajské vojenské velitelství Ostrava s kpt.Hastíkem. Naše družstvo ze třídy 8. A ve složení Sabina Kovářová, Julie Smetanová, Filip Zdražila a Dan Kovář  měřilo své síly v bojové dráze, střelbě, hodu granátem, fyzické zdatnosti, ale taky muselo prokázat vědomostní znalosti z historie a zdravovědě. Nakonec v silné konkurenci 20 škol obsadili krásné 2. místo a vybojovali si postup do finálového kola, které se bude konat  v září na Libavé.
Děkuji svým svěřencům za bojovnost a ještě jednou gratuluji!

M. Uhýrková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 38

Včerejší návštěvy 81

Návštěvy tento měsíc: 2066

Celkový počet návštěv: 126364