• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Návštěva u „ Laňků“ v Plesné

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Trochu uplakané ráno, které předcházelo návštěvě u rodiny p. Anety Laňkové , maminky Ondry laňky ze třídy III .A  a jeho babičky. Již potřetí během školní docházky se děti ze třídy  p. uč. K. Uhlářové a vych. Mileny Jedličkové těšily na návštěvu domu a zahrady v Plesné……Houpačky na stromech, fotbálek, přetahování lana, výborná domácí limonáda, domácí buchtička, pes a vlídné a srdečné přijetí nás čekalo předposlední červnový pátek u této rodinky. Moc jim za to děkujeme, protože takovéto pozvání je ojedinělé. Krásné dopoledne bylo zakončeno sluníčkem, které se na nás při odchodu usmálo.

K.Uhlářová, M. Jedličková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 17

Včerejší návštěvy 20

Návštěvy tento měsíc: 537

Celkový počet návštěv: 131924