• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Wolfram 2017

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V sobotu 23. 9. 2017 se ve vojenském areálu na Libavé konalo krajské kolo Wolfram. Tato vojenská soutěž prověřila družstvo z 9. A ( Adéla Salamonová, Sabina Kovářová, David Endt a Aleš Klozík) hned v několika disciplínách. Na trati dlouhé 3, 5 km museli závodníci zvládnout rafty, střelbu, sílu, týmovou spolupráci, vědomosti z oblasti historie a zdravovědy. V deštivém a studeném počasí doběhlo družstvo v pořádku do cíle a krásným 11. místem v kraji si ostudu určitě netrhlo.

Všem děkuji za ochotu reprezentovat školu i o víkendu a na příští akci zase ahoj!

M. Uhýrková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954