• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vystříleli jsme si bronz!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 17. 10. se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili prvního ročníku soutěže ve střelbě ze vzduchovky, kterou pořádala ZŠ Sekaniny. Naši ostrostřelci, přestože byli na soutěži jednoznačně nejmladší, podali velmi dobré výkony a potvrdili, že v této disciplíně nehraje věk žádnou roli. Ve chvílích volna jsme mimo soutěž absolvovali kurz první pomoci, kde jsme si vyzkoušeli masáž srdce, zástavu krvácení či stabilizační polohy a v okolí školy jsme se pak učili pracovat s buzolou a vysílačkami, které jsme používali při orientaci v terénu.

Obě tyto aktivity byly příjemným a zároveň naučným zpestřením. Nyní ke střelbě. Všichni závodníci měli na začátku soutěže nástřel, aby se seznámili se zbraní. Následně se střílelo 2x 5 ran z 2 položek: vleže a vkleče. Oceňovaly se jak celkové výkony celého družstva, tak i jednotlivců. V konkurenci šesti porubských škol se nám nakonec podařilo získat krásné třetí místo (ti zkušení vědí, že třetí místo je pro závodníky mnohdy lepší, než druhé). Stejné umístění získal svým individuálním výkonem Adam Bortlíček, kterému tímto gratulujeme. Příští rok si budeme chtít opět vystřílet stupně vítězů!

Složení bronzového týmu:

Eliška Švidrnochová 7.C
Valerie Hradilová 8.A
Klára Dudešková 8.A
Adam Bortlíček 7.B
Jan Zdražila 7.B
Marian Svačina 6.C

Celému týmu děkuji za reprezentaci naší školy.
M. Bonobo

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 17

Včerejší návštěvy 20

Návštěvy tento měsíc: 537

Celkový počet návštěv: 131924