• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zlepši si techniku

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Děti z 5.B a 7.C navštívily v úterý 24.10. program „Zlepši si techniku“ na Vysoké škole Báňské. Pro páťáky byla připravena přednáška (blackout, neobovitelné zdroje apod.) a laboratoř na téma Energetika, kde viděli citrónové hodiny, nechávali stoupat kapalinu vzhůru tím, že ji zahřáli a na fluidním principu vyzkoušeli vyrobit vlastní popcorn. Sedmákům byla přichystána PC učebna a matem. program GeoGebra, ve kterém vytvářeli pohybující se panáčky, semafor nebo dokonce i celou Sluneční soustavu. Vyzkoušeli si také 3D objekty, tangramy a další hlavolamy. S programem jsme byli všichni moc spokojeni.

S. Gaidová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326