• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Halloweenské odpoledne třídy 6.B

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

8. 11. 2017 strávila třída 6. B halloweenské pozdní odpoledne ve škole. V maskách jsme si zahráli hry v týmech, ale i ve dvojicích. Proběhlo lovení jablek z lavorů, dobrovolníci byli podrobeni mumifikaci v podobě toaletního papíru, na chodbu jsme se přesunuli na další aktivity - foukání duchů a bowling. Občerstvili jsme se „bowlí“ a pokračovali jsme v zábavě. Pozváni byli i rodiče a sourozenci, takže jsme se sešli v docela vysokém počtu. Všichni byli akční, soutěživí a ochotní s čímkoliv pomoci. Velké díky patří také fotografům. Z ohlasů dětí, rodičů, ale i z vlastních dojmů vyplývá, že jsme si odpoledne všichni užili.

Mgr. Martina Riedlová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 36

Včerejší návštěvy 81

Návštěvy tento měsíc: 2064

Celkový počet návštěv: 126362