• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Poděkování - finanční dar

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci naší školy se opět zapojili do celostátní výtvarné soutěže dětských kolektivů s názvem SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ 2016/2017 a v kategorii mateřské školy + 1. a 2. ročník ZŠ se s projektem SRDCE PRO FANDU A ŠTĚPÁNKA umístili na 1. místě.

Dovolte, abychom touto cestou poděkovali společnosti OPTYS, spol. s r. o., která vítěznému kolektivu poskytla finanční dar ve výši 10.000 Kč. Finanční prostředky byly použity ve prospěch žáků na školní výlet do Dinoparku, nákup pomůcek pro rozvoj sluchového vnímání, didaktických pomůcek a dalších potřeb kolektivu žáků 1. C třídy, který v soutěži cenu získal.

Vedení školy si velice váží této podpory.

dino1

dino2

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326