Ostrava fandí kontinentům

Největší atletická akce, kterou může Česká republika uspořádat, se v Ostravě uskuteční 8. a 9. září 2018. Proti sobě se postaví výběry kontinentů Evropy, Ameriky, Afriky a Asie - Oceánie. Slavnostní losování za přítomnosti Pavla Masláka a Jana Kudličky proběhlo 16. listopadu na Magistrátu města Ostravy. Naše škola byla vylosována do týmu Evropa, který budou naši žáci v rámci soutěží reprezentovat a fandit mu.

kontin

Žáci se budou v rámci projektu věnovat těmto aktivitám:

1. Pohyb - v rámci tělesné výchovy budeme plnit dvě disciplíny (skok z místa a hod medicinbalem)

2. Kreativita – výroba transparentů

3. Tým (štafetový běh) – nejlepší školní týmy postoupí do finále, které proběhne v předprogramu Kontinentálního poháru.

Za účast v soutěžích je možno získat řadu cen, vstupenky na Kontinentální pohár, sportovní vybavení, účastníci finále štafet získají reprezentační oblečení.

Celkový počet návštěv: 120399