• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Úspěch v okresním finále halové kopané

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 28. 11. jsme se s dívčím fotbalovým týmem účastnili okresního finále v Plesné, do kterého jsme postoupili z obvodního kola. Od začátku turnaje jsme navázali na naši předchozí vynikající formu a holky s přehledem vyhrály všechny zápasy ve skupině. V semifinále se nám opět podařilo zdolat našeho soupeře a pomalu už jsme vyčkávali na finálový zápas. Zde šlo opravdu o všechno, protože do krajského kola postupovalo pouze vítězné družstvo. Od začátku byla vidět na hřišti nervozita a velká tíha zodpovědnosti. Bohužel tentokrát štěstí nestálo na naší straně a finálový zápas byl tak jediným, který jsme prohráli. Úsměv na tváři se nám znovu objevil až na vyhlášení turnaje, kde děvčata převzala krásný pohár za senzační druhé místo. Všem hráčkám děkuji za krásnou reprezentaci školy a těším se na další ročník.

M. Bonobo

fot

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 114

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1746

Celkový počet návštěv: 128401