Vánoční dílny

Vánoce se blíží a k nim neodmyslitelně patří vánoční ozdoby, čas strávený s rodinou a přáteli, adventní nálada a dobré jídlo. To vše bylo možné zažít v Základní škole Porubská 832 odpoledne ve středu 6. 12. 2017. Naše škola pořádala tradiční Vánoční dílny a otevřela se tak nejen současným žákům, ale také žákům budoucím, rodičům i absolventům, kteří měli možnost si školu prohlédnout.

Rodiče s dětmi si mohli vyrobit vánoční ozdoby, zasportovat si, zahrát si deskové hry nebo si prohlédnout výukové materiály a učební pomůcky určené pro 1. třídu. Nechybělo ani pohoštění připravené školní jídelnou a zástupci Klubu rodičů přátel a školy. Vánoční punč a koledy zazpívané školním sborem dodaly potřebnou vánoční atmosféru, kterou si všichni odnesli s sebou.

E. Janečková