• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Mezinárodní florbalový úspěch žákyně Kostkové Sandry 9. A a Valáškové Katky 9. B

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Hned 1. ledna jsme odletěli já, Katka  a náš tým do Švédska na největší mezinárodní turnaj (Gothia Innebandy Cup 2018), který se konal v Goteborgu.  Na turnaji jsme hrály jako jediný dívčí tým z Česka za kategorii G14. Strávili jsme tam 8 dní společně s našimi trenéry a absolvovaly jsme zde i 2 přátelské turnaje proti Landswetter Wings a proti Pixbu Wallenstam,  což je tým, který patří mezi nejlepší ve Švédsku. Umožnili nám i tréninky,  takže jsme měly i možnost zatrénovat. Na turnaji jsme skončily na krásném  5. Místě, kde jsme bohužel ve čtvrtfinále prohrály proti Växju 6:5.

Ale v naší skupině jsme porazily všechny švédské týmy,  tím pádem jsme vyhrály skupinu a umístily se na 1.místě! A ani proti jednomu ze švédských týmů jsme neměly problém. Turnaj jsme si moc užily, jak herně tak i mimo florbal, absolvovaly jsme spousty zábavných výletů. Jak já, tak i Kača ,která uchytala spousty dobrých zápasů jsme si turnaj užily naplno! Bylo to další skvělá životní zkušenost!

Text Sandra Kostková 9. A

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326