Skaláčkiáda

Skaláčkiáda 2018 V rámci týdenního projektu nazvaného „Žijeme olympiádou“ navštívila třída 2.C dne 20. února Skalku za Ostravou-Porubou. Účastnili se tak úžasné akce nazvané „Skaláčkiáda“. Pro děti bylo připraveno mnoho sportovních atrakcí, které jim umožnily vyzkoušet si různé olympijské disciplíny či netradiční sporty. Děti začaly na kluzišti, kde si poprvé vyzkoušely hrát hokej. Protože již od první třídy navštěvují v rámci hodin TV kluziště a jízdu na bruslích už dobře zvládají, nešetřil přítomný hokejový trenér chválou. Další disciplíny byly pro děti nové, ale o to větší úsilí jim věnovaly. Vyzkoušely si curling, střelbu z biatlonové pušky, chůzi na sněžnicích, jízdu na tubingové dráze, horolezeckou dráhu a další.  Všichni jsme si to moc užili, a tak nám odměnou nebyly jen medaile a diplom, ale hlavně hromada zážitků.

Mgr. Petra Řehová třídní učitelka 2.C

Celkový počet návštěv: 120272