• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Charitativní akce

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

Milí žáci, vážení rodiče, rád bych Vás touto cestou pozval na 4. ročník charitativní akce Tančím srdcem. Cílem tohoto projektu je podpora Kliniky dětského lékařství FN Ostrava. Za uplynulé 3 ročníky se nám podařilo kliniku podpořit částkou, která přesáhla 230.000,-. Tyto finanční prostředky byly použity na realizaci herny na oddělení hematoonkologie, na zkrášlení vestibulu kliniky s názvem ,,Přístav" a mnoho dalšího. Jsem hrdý na to, že u nás na škole vedeme děti k tomu, že je podpora těch, kteří bohužel neměli tolik štěstí, velmi důležitá. Pokud si chcete přijít zatancovat (není nutnost :-) ) nebo poslechnout speciálního hosta, kterým je letos kapela Poetika, budeme se na Vás všechny těšit již příští neděli 13.10 v Garage Club v Martinově. Pokud nemůžete přijít, můžete i tak přispět. Rezervace vstupenek na www.tancimsrdcem.cz . Pochopitelně, kdo by měl zájem, je možno vystavit i darovací smlouvu. Pro více informací nás můžete sledovat na FB stránce Tančím srdcem. V případě jakéhokoliv dotazu mi neváhejte napsat na vladimir.stalmach@zsporubska.cz. Děkuji, že nám pomáháte roztančit dětská srdce. Mgr. Vladimír Štalmach - zástupce ředitelky školy, autor projektu.

 

plakát TS

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 9

Včerejší návštěvy 132

Návštěvy tento měsíc: 3564

Celkový počet návštěv: 162902