Vyhodnocení výtvarné soutěže Tajemný svět barev "Všechny barvy zeměkoule aneb poklady České země"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

Letošního ročníku výtvarné soutěže Tajemný svět barev "Všechny barvy zeměkoule aneb poklady České země" se zúčastnilo 160 dětí. Žáci měli přenést na papír to, co všechno je zaujalo po cestování naší republikou z architektonických, kulturních a přírodních památek.

V obrovské konkurenci zaslaných prací převážně ze základních uměleckých škol byli žáci naší školy úspěšní a získali ocenění. Ve 4. kategorii: 5. – 6. třída ZŠ získal Daniel Malohlava z třídy 6. A ocenění. V 5. kategorii: 7. – 9. třída byla úspěšná Aneta Hubertová z třídy 9. A. Slavnostní vyhodnocení proběhlo ve středu 23. 10. 2019 v SVČ Ostrava – Moravská Ostrava.

Mgr. Andrea Mičíková

VV foto