• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Srdce s láskou darované všem dobrý lidem

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Uncategorised

V prosinci se žáci 4.C vydali do ulic. Jejich cílem bylo jediné. Udělat ve všední den trochu radosti všem dobrým lidem při jejich práci. Přirozeně vyrazili nejdříve za učiteli a zaměstnanci školy. Pak se vydali do blízkého okolí. Srdíčkem tak udělali radost na poště, v restauraci, v ordinacích lékařů, v lékárně, na stavbě, na vrátnici, v obchodech, na ulici, ale třeba i na ledové ploše. Protože jsou děti 4.C sportovci tělem i duší, setkání s profesionálními hokejisty HC RT Torax Poruba opravdu potěšilo a na zážitek jen tak nezapomenou.

https://zsporubska.rajce.idnes.cz/Srdce_s_laskou_darovane_vsem_dobrym_lidem/

Mgr. Řehová Petra

Třídní učitelka 4.C

DSC 1343

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 18

Včerejší návštěvy 33

Návštěvy tento měsíc: 158

Celkový počet návštěv: 168328