• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

ZŠ Porubská oslavila 60. výročí založení školy

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Oslavili jsme 60 let

Sobota 10. června 2017 byla pro naši školu Porubská 832 slavnostním dnem. Právě v tento den proběhly celodenní oslavy s kulturním i sportovním programem k 60. výročí  založení školy.   Pro návštěvníky školy byl připraven křest almanachu i přání starosty Městského obvodu Poruba, pana ing. Petra Mihálika. Velký obdiv získal retro koutek s dobovou školní třídou, mnozí hosté nevynechali příležitost se vyfotografovat ve „školním fotokoutku“, nebo se občerstvit v Kavárně U Atleta…  

Na chodbách byly připraveny speciální vzpomínkové „obrazy“, které přibližovaly celou historii školy od jejího založení až do současnosti. Nechybělo připomenutí sportovních úspěchů školy, při komentovaných prohlídkách mnozí návštěvníci obdivovali nové učebny, jejich vybavenost a modernost, velké ovace sklidilo i školní hřiště. Někteří bývalí žáci využili možnosti vrátit se na chvíli do vyučovací hodiny, nabídka zahrnovala školní předměty od angličtiny až po přírodopis. Zdatní sportovci vyzkoušeli své možnosti v mnoha tradičních i netradičních sportovních disciplínách.

Tento den byl také příležitostí setkání absolventů, bývalých a současných učitelů, nechyběly často úsměvné vzpomínky na společná školní léta, na školní výlety nebo tehdejší běžný školní den.     Poděkování za vydařené oslavy patří všem pedagogům i dětem, kteří se podíleli na přípravě slavnostního dne.

Největší „DĚKUJEME“ patří všem návštěvníkům, kteří se rozhodli prožít tento slavnostní den s námi.

ZŠ Porubská 832

Oslava 60 let školy - učebny, vyučování, sportování 

Oslava 60 let školy - prohlídka školy, křest almanachu

Oslava 60 let školy - absolventi

Oslava 60 let školy - nečekaná setkání

Oslava 60 let školy - !FOTOKOUTEK!!!

 

 

banne

banne1

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 40

Včerejší návštěvy 42

Návštěvy tento měsíc: 168

Celkový počet návštěv: 166844