×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Senior – Junior – Hendikepiáda 2019 – 12. ročník

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

V 9 hodin byl zahájen paní ředitelkou Mgr. Hanou Petrovou již 12. ročník Senior – Junior – Hendikepiády, kterého se zúčastnili žáci naší školy, senioři z DPS ASTRA, hendikepovaní z centra pracovní rehabilitace a střední školy prof. Matějčka. O zdárný průběh akce se postaraly vychovatelky ze ZŠ Porubská 832, zaměstnanci z DPS ASTRA a finančně tuto akci zaštítil ÚMOb Poruba. Akce měla propagaci na plakátech a v časopise PRIO. Posiluje sounáležitost mezi třemi na první pohled nesourodými skupinami, které si tímto rozšiřují obzor, rozvíjejí jemnou i hrubou motoriku, kreativitu, logické myšlení a radost. V dnešní hektické době, kdy na sebe nemají čas nejbližší členové rodin, jsou taková setkání tří generací vždy přínosná pro všechny zúčastněné. Sportovní a vědomostní klání provázela svým vystoupením skupina Porubských trubačů, která zahrála všechny žánry a svým vystoupením přispěla k dobré náladě.

p. vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 17

Včerejší návštěvy 20

Návštěvy tento měsíc: 537

Celkový počet návštěv: 131924