×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Rybářské závody Laša 2019.

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Slunečný, krásný, pohodový, vstřícný , veselý, Mezinárodní den dětí a den jako stvořený k chytání ryb! Tohle byl 1.červen 2019 na rybníku LAŠA v Ostravě - Třebovicích.  X. ročník pořádaný vychovatelkami školní družiny při ZŠ Porubská 832. Připraveni a natěšeni byli všichni účastníci. Rodinná uskupení obsadila místa k chytání a soutěž mohla začít. Letos obsadil 1. místo s největší rybou 15 cm Alexandr Migdal a David Migdal, 1. místo se součtem délek 95 cm chycených ryb Karel Lamich a Josef Ragulík, 2. místo se součtem délek 62 cm Michal Pinko a René Pinko a 3. místo se součtem 14 cm Daniel Repaský a René Pinko. Tohoto klání se zúčastnilo asi 130 účastníků, kteří si tento den náležitě užili a rozcházeli se s pozdravem " Lovu zdar" v příštím roce 2020......................

p. vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 17

Včerejší návštěvy 20

Návštěvy tento měsíc: 537

Celkový počet návštěv: 131924