Malování vánočních baněk

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Naše školní družina přijala pozvání na vánoční akci „Malování baněk“, kterou připravila školní družina ZŠ Ivana Sekaniny v Porubě. Akce pro děti s rodiči proběhla v sobotu 22. listopadu v odpoledních hodinách. Děti si zakoupily barevnou baňku, kterou podle vlastní fantazie namalovaly lepidlem a vyzdobily třpytkami. Kromě malování si děti mohly vyrobit ozdobený vánoční stromeček z tvrdého papíru. Děti práce velmi zaujala, všechny výrobky byly krásné a nikdo neodešel pouze s jednou baňkou.

Vychovatelka ŠD

Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk
Malování vánočních baněk

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 79

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2194

Celkový počet návštěv: 118573