×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Beseda s panem Holbou a jeho vodícím psem Pedrem

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Děti ŠD navštívily Knihovnu na ulici Podroužkova v Porubě, kde proběhla zajímavá beseda s panem Holbou. S sebou měl svého věrného průvodce, vodícího psa, osmiletého labradora Pedra, který je schopen svému pánovi pomáhat zvládat různé situace v každodenním životě. Pan Holba děti seznámil s tím, jak se mají chovat k lidem se zrakovým handicapem a jak jim pomoci. Ukázal a vysvětlil dětem, k čemu slouží červenobílá hůl, kterou měl v ruce a ukázal jim vysílačku, s jejíž pomocí se orientuje. S velkou trpělivostí odpovídal na všetečné dotazy dětí. Na závěr besedy děti panu Holbovi poděkovaly za vyprávění, odměnily jej sladkou odměnou a samozřejmě nezapomněly ani na psa Pedra, který byl rovněž obdarován různými pamlsky.

Vychovatelky ŠD

Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou
Beseda s panem Holbou

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326