×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Kulturní vystoupení v Domě s pečovatelskou službou ASTRA

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Dne 28.1. 2015 v 10 hodin zpříjemnili žáci ze ZŠ Porubská 832 dopoledne obyvatelům Domu s pečovatelskou službou ASTRA svým pohádkovým představením v pásmu „Z pohádky do pohádky“. Moderní pohádkový příběh „ O Karkulce“ pod vedením paní vychovatelky Soni Pavelkové sehrály děti z naší školní družiny.

Představení se velmi líbilo a bylo oceněno bouřlivým potleskem. Také žáci z Pěveckého souboru naší školy společně se svou paní učitelkou Marií Havránkovou pobavili všechny přítomné svými písničkami a „Retro večírkem“. Nadšené publikum i vedoucí kulturních akcí ihned domluvili stejné vystoupení pro další své pobočky.

Vychovatelky ŠD

Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře
Vystoupení v Astře

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954