Škraboškový karneval

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Celý týden před karnevalem jsme s dětmi připravovali v odděleních ŠD škrabošky pirátů, pejsků, kočiček a dalších zvířátek nejen domácích, ale i exotických. A odpoledne v pátek 6. března jsme v tělocvičně roztančili všechny škrabošky, které si děti vyrobily. Hudba, tanec, soutěže a vystoupení připravené pro pobavení ostatních moderovala již tradičně naše paní vychovatelka Zoja Škárková, a že se tohoto úkolu zhostila opět na výbornou můžete vidět na fotografiích z této hezké akce.

Vychovatelky ŠD

Škraboškový karneval
Škraboškový karneval
Škraboškový karneval
Škraboškový karneval
Škraboškový karneval

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 79

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2194

Celkový počet návštěv: 118573