×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Škraboškový karneval

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Celý týden před karnevalem jsme s dětmi připravovali v odděleních ŠD škrabošky pirátů, pejsků, kočiček a dalších zvířátek nejen domácích, ale i exotických. A odpoledne v pátek 6. března jsme v tělocvičně roztančili všechny škrabošky, které si děti vyrobily. Hudba, tanec, soutěže a vystoupení připravené pro pobavení ostatních moderovala již tradičně naše paní vychovatelka Zoja Škárková, a že se tohoto úkolu zhostila opět na výbornou můžete vidět na fotografiích z této hezké akce.

Vychovatelky ŠD

Škraboškový karneval
Škraboškový karneval
Škraboškový karneval
Škraboškový karneval
Škraboškový karneval

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 17

Včerejší návštěvy 20

Návštěvy tento měsíc: 537

Celkový počet návštěv: 131924