×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Velikonoční tvoření rodičů s dětmi.

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Poslední březnový čtvrtek odpoledne nás navštívila floristka a přivezla s sebou hodně krásného materiálu k výrobě velikonočních dekorací. Živé květiny, dekorační předměty, vajíčka umělá i přírodní, zkrátka vše potřebné ke kreativitě dětí i dospělých.

Sotva vše vyložila, začali přicházet první návštěvníci , kteří se velmi těšili na tohle odpoledne! A že se zde sešly i tři generace v rodině, které si při výrobě a tvoření velice rozuměly, vidíte na přiložených fotografiích.

Vychovatelky ŠD

Velikonoce
Velikonoce
Velikonoce
Velikonoce
Velikonoce

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954