×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Velikonoční tvoření rodičů s dětmi.

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Poslední březnový čtvrtek odpoledne nás navštívila floristka a přivezla s sebou hodně krásného materiálu k výrobě velikonočních dekorací. Živé květiny, dekorační předměty, vajíčka umělá i přírodní, zkrátka vše potřebné ke kreativitě dětí i dospělých.

Sotva vše vyložila, začali přicházet první návštěvníci , kteří se velmi těšili na tohle odpoledne! A že se zde sešly i tři generace v rodině, které si při výrobě a tvoření velice rozuměly, vidíte na přiložených fotografiích.

Vychovatelky ŠD

Velikonoce
Velikonoce
Velikonoce
Velikonoce
Velikonoce

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 21

Včerejší návštěvy 66

Návštěvy tento měsíc: 996

Celkový počet návštěv: 120268