×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Informace k Recyklohraní

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Vážení rodiče,


na základě registrace v programu Recyklohraní máme ve školní budově umístěnou nádobu na zpětný odběr vyřazených drobných elektrozařízení a box na zpětný odběr vybitých baterií. Za body, získané odvozem těchto boxů, nakupujeme dětem do školní družiny hračky. Pokud máte doma vyřazený starý počítač, drobné elektrozařízení, nefunkční mobily, vybité baterie, věnujte je prosím do programu Recyklohraní. Více informací Vám poskytne p. vychovatelka Soňa Pavelková.

Vychovatelky ŠD

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955